Yıldız'dan Ülgür Gökhan'a Videolu Cevap!

Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan'ın kendisine yönelik eleştirilerine hazırlattığı video ile cevap verdi.

Yerel seçimler yaklaşırken, Ak Parti ve CHP arasındaki tartışmalar da dozunu arttırarak devam ediyor. Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız’ın, Erdener Can’ın Belediye Başkan Aday Adaylığı açıklamasında, CHP’li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a yönelik söylemlerine CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan cevap vermişti. Ak Parti İl Başkanı Yıldız’ın Güneşhan’a yanıtı ise gecikmedi.
Ancak Yıldız, bu kez yazılı veya sözlü bir basın açıklaması yerine farklı bir yöntem izledi. Tartışmaya konu olan ilk açıklamasına ilişkin anlar ile Ülgür Gökhan’ın Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda kullandığı bir cümle ve belediye meclis toplantısındaki karma görüntülerden bir video hazırlatan Yıldız, bunu basınla paylaştı.
“Çanakkale Belediyesinin hizmet gruplarının yaptığı zararlarla ilgili açıklamalarım üzerine CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, şahsımı Ülgür Gökhan hakkında haksız ve hadsiz iddialarda bulunmakla suçlamış” diyen Yıldız video açıklamasında kendi söylemlerini tekrar hatırlattı. Ülgür Gökhan hakkındaki sözlerini Belediye Meclis Toplantısındaki görüntüler eşliğinde aktaran İl Başkanı Yıldız videonun sonunda ise şu ifadeleri kullandı;
“Ne söylerseniz söyleyin,  ne kadar kızarsanız kızın, ben sözlerimin arkasındayım. Göreceksiniz 31 Mart’ta artık Çanakkale’de değişim gerçekleşecek. 31 Mart’ta Ülgür Gökhan’da değişecek, Çanakkale’yi yıllarca hizmetsizlige mahkum eden anlayış da değişecek.  Çanakkale’yiz bundan sonra Çanakkaleliler yönetecek.”  

PAYLAŞ