Laf Değil İş Üretiyoruz, Şehre Bir Tekne Kazandırdık

Odamızın girişimleri ile sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Çanakkale ye kazandırılan 15 Temmuz Şehitleri Teknesinin tanıtımı yapıldı. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Gün, İbrahim Gürbüz, Emin Aydoğan, Fatih İş , Fikri Kutlu, Genel Sekreter Sema Sandal , Oda çalışanları, GESTAŞ yetkilileri ve basın mensuplarının bulunduğu tanıtım gezisinde Başkan Yardımcısı Selçuk Semizoğlu teknenin teknik özellikleri hakkında bilgi vererek:

" Şehitler Diyarı Şehrimize kazandırılmasına vesile olduğumuz birçok eser gibi adı kadar anlamlı 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ Teknesinin de hayırlı olmasını diliyoruz.

Tarih ve destan yazılan Boğaz Şehri Çanakkale de,  Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak;

- Çevre illerden şehrimize gelen şehit yakını, gazi ve gazi yakınlarının ağırlanması,

- Denizle tanışma fırsatı bulamamış gençlerimizin denizle buluşturulması,

- İlgili öğrencilere denizle alakalı eğitimler verilmesi,

- Geleceğimiz olan çocuklarımıza denizlerimizin ve çevremizin temiz tutulması,  korunması gibi her türlü sosyal farkındalık proje uygulamalarında kullanabilmeleri amacıyla Yönetim Kurulu kararı ile kentimize kazandırdığımız bir üründür 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ TEKNESİ.

Çanakkale her zaman daha fazlasına ve en iyisine layıktır. Bu samimi inançla; laf değil iş üreten bir icra kurumu olma kararlılığımızı sürdürmeye devam ettik ve devam etmeyi de boynumuzun borcu biliyoruz. Rant değil, hizmet sunmanın da bir vizyon olarak gerçekleştirilebileceği anlayışı ile yolumuza devam edeceğiz.

İş dünyası olarak tek gayemiz, birlik ve beraberlik içinde her konuda Kentimizin hizmetinde olmaktan mutluluk ve onur duymaktır. "  diye konuştu.

Tanıtımın ardından ÇTSO Çanakkale Evi nde verilen iftar yemeğine geçildi.

 

PAYLAŞ