İLK DEFA SOKAK ÇANAKKALE’DE DEĞİŞİMİ BU KADAR GÜÇLÜ KONUŞUYOR

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Av. Gültekin Yıldız, daraltılmış ilçe danışma kurulu toplantısında yaklaşan yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu. "Ben bu belediyeden memnunum, Çanakkale hak ettiği hizmeti alıyor, diyebilen kaç kişi görüyoruz?" diye soran Yıldız Çanakkale'nin değişimi istediğini söyledi.

Ak Parti daraltılmış ilçe danışma kurulu toplantısı Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık, Kepez Belde Başkanı Alper Altınok, ilçe ve belde yönetim kurulları ile belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, mahalle başkanlarının katılımıyla gerçekleşti.
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Av. Gültekin Yıldız toplantıda yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçiminde Çanakkale’de 13 bin oy farkı ile birinci parti olarak, 2 milletvekili çıkarabilmelerinde en büyük pay sahibinin teşkilat mensupları olduğunu söyledi. Bunun için Ak Parti teşkilatlarına teşekkür eden Başkan Yıldız,  konuşmasının devamında 2019 Mart ayındaki yerel seçimlere değinerek şunları söyledi; “Aynı başarıyı tekrarlamak için önümüzde kendimiz ve nefsimiz dışında bir engel görmüyorum. Eğer bu teşkilatlar kenetlenirse, hedefe kilitlenirse başaramayacağı bir şey olmadığına inanıyorum. Ben dahil, her birimiz ev ev, sokak sokak geziyoruz, hemşerilerimizle sohbet ediyoruz. Sormak istiyorum. Ben bu belediyeden memnunum, Çanakkale hak ettiği hizmeti alıyor, diyebilen kaç kişi görüyoruz? İdeolojik körlük yaşayan bir kısım seçmen dışında, genel seçimde hangi partiye oy vermiş olursa olsun makul bir şekilde yerel seçimi değerlendiren tüm Çanakkaleliler değişim diyor. İlk defa sokak Çanakkale’de değişimi bu kadar güçlü konuşuyor. İnanın, Çanakkale Belediyesini kazanacağımız Çanakkaleli hemşerilerimize hediye edeceğimiz, özlenen ve beklenen seçim bu seçim. İnşallah 31 Martta partimiz için 17 yıllık, Çanakkale için 30 yıllık bu özlem sona erecek. Çanakkale hak ettiği şekilde yönetilecek. Çanakkale’yi artık belediye grubu denen rant grubu değil, Çanakkaleliler hep birlikte yönetecek. Son belediye meclisinde izlemişsinizdir; belediyenin benzin istasyonu 8 ayda 1.191.000TL, Türkan Saylan Sosyal Tesisleri 500.000 TL, Golf, Özgürlük Parkının da dahil olduğu hizmet grupları, toplamda 2.260.000 TL 8 ayda zarar etmiş. Buradan söz veriyorum, belediyeyi kazandığımızda göreceksiniz o çayı, kahveyi belediyenin şu anki fiyatının altında maliyetine vereceğiz yine de bir kuruş zarar ettirmeyeceğiz. Halkın kaynaklarını, iflas etmiş bu zihniyetle, daha fazla sömürtmeyeceğiz, israf ettirmeyeceğiz,  tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmeyeceğiz."  

PAYLAŞ