İhtiyaç Sahiplerine Doğa Eli Değdi

Çanakkale Doğa Koleji t-MBA Öğrenci Meclisi ve Okul Aile Birliği’nin organize ettiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında ‘Bu kış beni sen giydir’ kampanyasının ikincisi düzenlendi. Proje kapsamında Doğa Koleji Okul Aile Birliği ve öğrencileri okulda düzenlenen kermesten topladıkları gelirle mont ve bot alarak Türkmenli İlkokulu’nun miniklerine ulaştırdılar. Sürpriz hediyelerine kavuşan öğrencilerin mutluluğu duygusal anların yaşanmasına sebep oldu.

‘Bu Kış Beni Sen Giydir-2’ adı altında gerçekleşen sosyal sorumluluk projesi, Doğa Koleji’nin lobisinde hazırlanan standa öğrencilerin getirdiği kıyafetlerle başladı. Her geçen gün sosyal sorumluluk projesine destek veren öğrencilerin getirdiği kıyafetler paketlenerek biriktirildi. Çanakkale Doğa Koleji Müdürü Hıdır Kılıç, t-MBA Öğretmeni Kübra Barlak, Okul Aile Birliği Başkanı Özge Dağgeçen ve yardımcıları Burcu Ulutuğ, Elif Elmalı, Tuba Ülten, Nurten Acar, Gül Özen, Hülya Günaydın, Gamze Güner Ünlü, Arzu Meriç  ile birlikte t-MBA Öğrenci Meclisi Başkanı Baturalp Terzi ve yardımcı öğrenciler Almila Aktaş, Mert Efe Kahraman, Ecem Erbil, Şafak Köse ve Ekin Işık öncülüğünde hazırlanan hediyeler Türkmenli İlkokulu’ndaki öğrencilere teslim edildi. Sürpriz ziyaretten dolayı mutluluk duyan İlkokulu öğrencileri, Doğa öğrencileri ile keyifli vakit geçirdi.

Duygusal anların da yaşandığı ziyaretin ardından, Çanakkale Doğa Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Özge Dağgeçen, ikincisini düzenledikleri projenin her yıl artarak devam edeceğini ifade etti.

PAYLAŞ