“Evim Okulum, Okulum Evim” Projesi Devam Ediyor

Akçapınar İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Bahriye Toker ve ailesini evinde ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, daha sonra Kumkale İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Efe Yücegök ve ailesine konuk oldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan gerçekleştirdiği ziyaretlerde, “Muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma hedefini gerçekleştirmenin yolu eğitimden geçer. Devletimizin bekası, milletimizin geleceği eğitime verilen değere bağlıdır. Verilen eğitimin de davranışa dönüşebilmesi için okul ve aile arasında üst düzey iş birliği olmalıdır. “Evim Okulum, Okulum Evim” projesi ile okul ve aile iş birliğini geliştirerek öğrencilerimizin hayatlarına dokunabilmeyi hedeflemekteyiz.” dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan gerçekleştirilen ziyaretlerde, öğrencilere hediyelerini takdim ederek öğrenci ailelerine samimi sohbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür etti.
İl Milli Eğitim Şube Müdürü Işıl Korkmaz da, Hüseyin Akif Terzioğlu Anaokulu öğrencisi Ali Emir Çamlı ve Zübeyde Hanım Anaokulu 5 Yaş grubu öğrencisi Ayşe İdil Buzkan ve ailelerini evlerinde ziyaret etti. Ziyaretlerde öğrencilerimize hediyelerini takdim eden İl Milli Eğitim Şube Müdürü Işıl Korkmaz, ailelerine de kendilerini evlerinde misafir ettikleri için teşekkür etti.    

 

PAYLAŞ