Duran Bir Yatırım Yok Aynen Takvime Uyarak Yolumuza Devam Ediyoruz

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, tamamlanmak üzere olan, Gelibolu-Eceabat arası bölünmüş yol yapım işi kapsamında, Kilye koyunda bulunan T2 tünelinin de inceleme yaptı.

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, İl Genel Meclis Üyesi Hasan Engin ve partililerle yapımı tamamlanmak üzere olan, Gelibolu-Eceabat arası bölünmüş yol yapım işi kapsamında, Kilye koyunda bulunan T2 tünelinin de inceleme yaparak yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldıktan sonra araçlarla tünelin içinden geçtiler.
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan burada yaptığı açıklamada; "Değerli arkadaşlar şu an Eceabat –Gelibolu yolumuzdaki tünellerin olduğu noktadayız burada 5,500 metre uzunluğunda 6 ayrı tünelin olduğu inşaattayız. Bu altı tünelin bir tanesi nerdeyse bitti ve az önce araçlarımızla içerisinden geçerek diyer taraftan çıkma imkanı bulduk. Keyifli ve onurlu bir iş memleketimizin kalkınması, şehitliğimizin ayağa kalkması, tarımın daha çok yükselmesi için ulaşım olmazsa olmazlarımızdan. Her bölgemizde iyi ulaşım için yoğun gayret saf ediyoruz. Köprümüz, yollarımız, tünellerimiz aynen devam ediyor. Bu günde Eceabat tünellerini yerinde görmek istedik. Karayolları müdürü, kaymakam, belediye başkanlarıyla beraber ziyaret ettik. Eksiklerimiz varmı yokmu onları konuştuk. Ankara’dan yapacaklarımız var mı onları değerlendirdik. Biz bölgedeki yatırımların idaa edilen dalgalanmaya rağmen aynen devam etmesini istiyoruz. Takvimin gecikmemesini istiyoruz. Şu an Çanakkale ki yatırımlarımızda hiç duran yok. Aynen takvime uyarak yolumuza devam ediyoruz. Çünkü bu memlekete ne kadar hizmet edersek edelim bu memlekete olan borcumuzu ödemiş olmayız. Şehitlerimizin, Gazilerimizin en yoğun olduğu topraklardayız onlara olan borcumuzu ödemiş olmayız” dedi.

PAYLAŞ