Devletin Verdiği Silahı Vatandaşa Doğrulttu

Çanakkale’nin Ezine İlçesine Bağlı Geyikli Beldesinde geçtiğimiz gün yaşanan bir olay bu kadar da olmaz dedirtti. CHP’li Belediye Başkanı Ercan Yılmaz belindeki silahla sokak ortasında bir aracı kovaladı. Konuyu sosyal medya hesabı üzerinden “Devletin Verdiği Silahı Vatandaşa Doğrulttu” diye duyuran AK Parti Ezine teşkilat başkanı Ali Şen, Cumhuriyetimizin Değerli Savcılarını Göreve Davet Ediyorum sözleriyle duruma tepki gösterdi.

İddiaya göre, belediye başkanı Ercan Yılmaz bir vatandaşla tartışıyor ve tartışma büyüyünce vatandaş oradan uzaklaşarak arabasına gidiyor. Yılmaz koşarak aracın olduğu yere geliyor ve silahıyla aracı bir süre kovalıyor, bu görüntüler kameralar ada an ve an yansıyor. Görüntülere yansımayan kısmı ise daha ilginç başkan Yılmaz aracıyla tartıştığı vatandaşı kovalıyor. Vatandaş köyüne kaçıyor ve muhtara sığınıyor, araya muhtarın girmesiyle Yılmaz uzaklaştırılıyor. Yaşanan bu olayın ilk olmadığı Başkan Ercan Yılmaz’ın daha önce defalarca vatandaşlarla tartıştığı, kavga ettiği ise Geyikli halkı tarafından dile getiriliyor. 

Devletin Verdiği Silahı Vatandaşa Doğrulttu

Konuyu sosyal medya hesabı üzerinden “Devletin Verdiği Silahı Vatandaşa Doğrulttu”diye duyuran AK Parti Ezine teşkilat başkanı Ali Şen, Cumhuriyetimizin Değerli Savcılarını Göreve Davet Ediyorum sözleriyle duruma tepki göstererek şunları söyledi;“Genel Başkanları Halkçıyız Diyor,Adalet Diye Heryerde Bağırıyor..
Belediye Başkanları Beldesinde Belindeki Silahı Çıkartmaya Çalışıp Yoldan Geçen Halkı Koşturuyor Şaşırdık Mı Hayır?
Evet Burası Neresi Diyeceksiniz
Evet Burası Ezine İlçemizin Geyikli Beldesi
Devletin Verdiği Silahı Belinden Çıkartmaya Çalışıp Koşarak Halka Doğrultmaya Kalkan
CHP’li Geyikli Belediye Başkanını Şiddetle Kınıyorum. Bu Zihniyete Geyikli Halkımızın Gerekli Cevabı Sandıkta Vereceğine İnanıyor, Bu Görüntüler Doğrultusunda Türkiye Cumhuriyetimizin Değerli Savcılarını Göreve Davet Ediyorum. Saygılarımla..” 

PAYLAŞ