Demircioğlu Caddesi 15 Temmuz’da Türk Bayraklarıyla Neden Süslenmedi?

Ak Parti Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Gültekin Yıldız, 15 Temmuz Şehitleri Anma Programı’na katılmayan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın, 248 şehit ve 2 bin 193 gazinin aziz hatırasına saygısızlık yaptığını söyledi. “Her Milli Bayramda Demircioğlu Caddesindeki Binaları Süsleyen Atatürk Resimlerini ve Ay Yıldızlı Bayrakları Gözümüz Aramıştır” diyen Yıldız İhmal mi Yoksa Kasıtlı Olarak mı diye sordu.

15 Temmuz Şehitlerimizi Rahmetle , Gazilerimizi Minnetle Anıyoruz. 15 Temmuz gecesi muhteşem bir katılımla gerçekleşen ve her türlü siyasi görüşten hemşerimizin bir araya geldiği Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri İçin Tüm Çanakkale halkına teşekkür ediyoruz. Çanakkaleliler Şehitlerine ve Demokrasiye Sahip Çıkmıştır. Ancak 15 Temmuz u Anlayamayanlar Demokrasiyi İçine Sindiremeyenler Biz Milli Birlik ve Beraberlik Dedikçe Toplumu Kutuplaştırmaya ve Germeye Devam Etmektedir. Genel  Başkanları Gibi Darbe Akşamı Sokağa Çıkamayan, Hain Darbe Girişimini Muhtemelen Televizyondan İzleyen CHP li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Valilikçe Düzenlenen 15 Temmuz Anma Programına Katılmayarak 248 Şehidimizin ve 2.193 Gazimizin Aziz Hatırasına Saygısızlık Yapmıştır.

Şehitler Diyarının Belediye Başkanına Bu Açıklama Yakışmamıştır

14.07.2017 tarihli basın açıklaması tek kelime ile skandaldır. Halen FETO yalanlarına sarılması 15 Temmuz Gecesi Masum! Askerlerin Halk tarafından darp edildiğini , hatta başı kesilen askerler olduğunu iddia etmesi ayıptır günahtır kabul etmemiz mümkün değildir. Şehitler Diyarının Belediye Başkanına bu açıklama yakışmamıştır.

İhmal mi Yoksa Kasıtlı Olarak mı Demircioğlu Süslenmedi?

Her Milli Bayramda Demircioğlu  Caddesindeki Binaları Süsleyen Atatürk Resimlerini ve Ay Yıldızlı Bayrakları Gözümüz Aramıştır. İhmal mi Yoksa Kasıtlı Olarak mı Demircioğlu Süslenmedi? Ulgur Gokhan 15 Temmuz halk direnisinden rahatsiz mıdır? gibi Sorular  İnsanın Aklına Gelmektedir.

Çalışarak Yeni Bir Skandala İmza Atmışlardır

HDP için Pilav Dağıtanlar PYD Terör Örgütü Komşumuz Olsun Diyenler, Fesleğen Siyaseti Yapanlar Çanakkale Valiliğinin Resmi Programına Katılmayarak , Demircioğlunu Süslemeyerek, Yaptığı Basın Açıklamasıyla 15 Temmuz Destanını Gölgelemeye Lekelemeye Çalışarak Yeni Bir Skandala İmza Atmışlardır.

Kendilerini Milli Davranmaya , Aziz Şehitlerimizin Hatırasına Saygı Duymaya , Birlik ve  Beraberliğimize Zarar Veren Davranışlardan Uzak Durmaya Davet Ediyoruz.

PAYLAŞ