ÇANAKKALE OLARAK BU ŞANSI DEĞERLENDİRMEK ÖNEMLİ

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde AK Partinin adayı Ayhan Gider’e destek her geçen gün büyüyor. İş Adamı Sercan Ercan her şeye sahip Çanakkale’nin 26 yılda adına yakışır şekilde gelişmediğine vurgu yaparak mevcut yönetimi; “Çanakkale gibi küçük bir ilde trafik sorunu var en büyük sıkıntılardan biri otopark sıkıntısı 3-5 dakika işimizi görüp çıkacağız diye park ettiğimiz araçlara ceza ödemekten bıktık. Şehirde bir tane düzgün rekreasyon alanı yok özgürlük parkını yaptılar yıllar oldu hala gündüz güneşte gidip oturabileceğin ağaç gölgesi yok çünkü bilinçsizce yapıldı her şeyi geçtim belediye binasını yıktılar 5 yıl oldu hala kaba inşaat bitmedi ve 5 yıl daha bitecek gibi durmuyor yahu ayıptır insan biraz utanır sen bu halka hizmet için 5 yıldır kendine bina yapamıyorsun sen bu insanlara nasıl hizmet edeceksin arkadaş” sözleriyle eleştirdi. Gider’in Çanakkale için bir şans olduğunun altını çizen Ercan; Ayhan Gider içenle de oturur içmeyenlerde, inanla da konuşur inanmayanla da onun için ÇANAKKALE OLARAK BU ŞANSI DEĞERLENDİRMEK ÖNEMLİ” ifadelerini kullandı.

Ercan yaptığı paylaşımda şunları söyledi;

“BELEDİYE İŞİ SİYASET, GÖRÜŞ, PARTİ İŞİ DEĞİL HİZMET ESASLI OLUP HALKIN GENEL İHTİYAÇLARINA CEVAP VERMEK ESASIYLA BERABER İNSANLARIN YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRMAK HEDEFLİ İŞTİR.

Son zamanlarda hükümeti en çok eleştirenlerin başında geliyorum bu eleştirileri yaparken tek derdimin ülkemi milletimi çok sevdiğimi ve gördüğüm yanlışları kimseden korkmadan çekinmeden kendimce yazıyorum. Şimdi gelelim Çanakkale’de yerel seçimlere, ben 26 senedir Çanakkale’de yaşıyorum ve Çanakkale’yi çok seviyorum Çanakkale konum olarak zaten boğaz, deniz, adalar, Truva şehri Yunan mitolojisi, Çanakkale destanı, yeşillik vs her şeye sahip 26 yılda Çanakkale adına yakışır bir şekilde gelişmedi, Çanakkale gibi küçük bir ilde trafik sorunu var en büyük sıkıntılardan biri otopark sıkıntısı 3-5 dakika işimizi görüp çıkacağız diye park ettiğimiz araçlara ceza ödemekten bıktık. Şehirde bir tane düzgün rekreasyon alanı yok özgürlük parkını yaptılar yıllar oldu hala gündüz güneşte gidip oturabileceğin ağaç gölgesi yok çünkü bilinçsizce yapıldı her şeyi geçtim belediye binasını yıktılar 5 yıl oldu hala kaba inşaat bitmedi ve 5 yıl daha bitecek gibi durmuyor yahu ayıptır insan biraz utanır sen bu halka hizmet için 5 yıldır kendine bina yapamıyorsun sen bu insanlara nasıl hizmet edeceksin arkadaş nasılsa şapkamızı koysak kazanır mantığıyla hareket ettikleri için bu bina 5 sene daha bitmez ve ne yazık ki bu mantıktan sebeptir ki bu şehir bir adım ileri gitmedi yıllardır gitmez de.
Yukarda yazdığım gibi belediye seçimi siyasi görüş ,ideal vs değil tamamen hizmet işidir ama şimdi AYHAN GİDER diye bir şans geldi Çanakkalelilerin önüne yıllarca genel sekreterlik görevini layıkıyla yürütmüş milletvekilliği yapmış tüm köy ve ilçelere hizmet için çalışma yaparken parti ve görüş değil ihtiyaca göre hizmet anlayışını benimsemiş bu şehirde her kesimin takdirini kazanmış Çanakkale’nin çocuğu, içenle de oturur içmeyenlerde, inanla da konuşur inanmayanla da onun için ÇANAKKALE OLARAK BU ŞANSI DEĞERLENDİRMEK ÖNEMLİ”

PAYLAŞ