Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Küme Düştü

Bu sezon Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Çanakkale Belediyespor, normal sezonu ligin 11’inci sırasında tamamlamıştı. Geçtiğimiz gün oynan Baraj Etabı karşılaşmalarını kaybeden sultanların ligden düşmesi kesinleşti.

Geçtiğimiz sezon ligde yapılan hatalı yönetim ve sakatlıklar sonucu kötü bir sezon geçiren Çanakkale Belediyespor ligi 11. Sırada bitirerek, yapılan baraj etabında da kötü sonuçlar alan takım ligden düşmüştü. Lige yeni çıkan Manisa ekibi Seremiksan’ın lige katılma haklarını satın alan Çanakkale Belediyespor yönetimi, Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nın tekrarda Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde mücadele etmesini sağladı.
SONUÇ YİNE DEĞİŞMEDİ 
Yapılan anlaşmalar sonucunda Vestel Venüs Sultanlar Ligine geri dönen Çanakkale Belediyespor, yine küme düştü. Geçtiğimiz gün oynan baraj etabı maçlarında 2 maçı da kaybeden takımın düşmesi kesinleşti. Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynan,  Vestel Venüs Sultanlar Ligi Baraj Etabı karşılaşmalarında ilk olarak  Aydın Büyükşehir 3 – 1 kaybeden belediyespor, 2. Karşılaşmayı da Karayolları’na 3-1 kaybederek ligden düştü.
Arzu Baladur    

PAYLAŞ