Yazıklar Olsun !

Yazıklar Olsun !

18/02/2017

İşgal yıllarında bir Fransız askeri,Müslüman bir  Türk kızının başörtüsünü çekip çıkardığı için, ’’Sütçü İmam ’’ İşgalci Fransızlara ilk kurşunu atmıştı.

Müftüler,vaizler,imam ve müezzinler şikayet edilmekten,makamlarından,maaşlarından korktukları için,tesettürün farz olduğunu camilerde anlatmıyorlar,Müslüman kadınların tesettür etmeleri gerektiğini,,başörtüsünün de,bu İslamî tesettürün,farz ibadetin bir parçası olduğunu söylemiyorlar..Tesettür ve başörtüsü,farz ibadettir..Vatan gibi,bayrak gibi,namus ve şeref gibi,istiklal gibi,diğer ibadetler gibi mukaddestir.

Başörtülü hanımlar nasıl ki,çıplak gezenlere karışmıyor,saldırmıyorlarsa,tesettüre inanmayanların, Hz. Peygamber Efendimizin ifadesi ile ’’Giyinik çıplakların’’ da tesettürlü hanımlara saldırmak,dövmek,küfretmek gibi bir lüksü yoktur.. Lise öğrencisi bir genç kızımız,belediye otobüsünde,annesi yaşında, ’’modern’’,’’çağdaş’’ bir kadının saldırısına uğradı..Başörtüsü çekildi,çıkarıldı,tekmelendi.. Bu bayan,işgalci Fransız askerlerinden midir ki,böyle bir şeyi utanmadan yapabildi.. En garibi de,bu iğrenç saldırıyı yaparken ’’Biz Atatürkçüyüz,burası Atatürkün ülkesi,hepinizi kovacağız,gidin buradan.’’ gibi sözler söylemesidir...Hiç kimse ,Atatürk kadar istismar edilmedi bu ülkede ! Hem de Türk-İslam düşmanları tarafından ! Bu çarpık zihniyete göre,Atatürkçülük demek; ’’Büst ve heykel yapmak,rakı masalarında Müslümanlara küfretmek,sokakta,caddede başörtüsüne,namaz kılanlara saldırmak,sonra da ilericilikten,özgürlükten,insanlıktan,barıştan dem vurmaktır..Bu tiplere ikiyüzlü filan demek bile az..Bunlar yüzsüz !

 Küçük yaşta, (14-15-16-17) kızların evlenmesini, ’’çağ dışılık,cinayet,zulüm,gericilik,cahillik kabul eden fakat, bu yaşlarda kadın simsarlarının eline düşen kızlarımız için bir tek laf bile etmeyenlerin bu kızımızın hakkını savunmalarını da bekleyemeyiz.. ’’Sevişirim evlenmem,hamile kalırım doğurmam.’’ diye pankartlar açan bu zihniyetin, iffeti,edebi,tesettürü anlamasını bekleyemeyiz...BU zihniyetin düşmanlığı ’’Evlilik müessesesine ve nikaha’’ dır..Yoksa,küçük yaşta kızlarımızın ve delikanlıların gayr-i meşru ilişkileri,nikahsız yaşamaları onları asla rahatsız etmez..Buna modernlik,medeniyet derler.. BU çarpık zihniyet,Müslüman-Türk ailesine,yuvasına düşmandırlar..Bunu açıkça söylemiyorlar,kıvırıyorlar..Atatürk’ün arkasına saklanıyorlar.. Söyleyin,açıkça söyleyin: ’’Biz müslüman ve Türk değiliz,kriptoyuz..İslamiyyete de,Türklüğün değerlerine de düşmanız..’’ deyin..Bu topraklarda bizi asla hazmedemediğinizi açıkça söyleyin Bizans artıkları...Allah korusun,başörtülü kızımızı tekmeleyen bu çarpık,sapık zihniyetin bu ülkede iktidar olduğunu,hakim olduğunu bir düşünün..Çinlilerin Doğu Türkistan’da yaptıklarını,Budistlerin Myanmar’da yaptıklarını,Amerika’nın Guantanamo’da yaptıklarını Türkiye’de Müslümanlara yaparlar mı yapmazlar mı?!

Şortlu hemşire tekme yedi diye ülkeyi ayağa kaldıranlar,siz neredesiniz?!  Sivil Toplum Kuruluşları,Kadın Hakları Dernekleri,milletvekilleri, Barolar Birliği siz neredesiniz ?! Adaletiniz,hakkaniyetiniz mi tükendi ?!  Yahudi ve mason medyası,İngiliz yahudisi Murdoch’ın Tv leri,bu Tv lerin satılmış zangoçları neredesiniz ?! Barış,hoşgörü,insanlık nutuklarınız mı tükendi ?! Dut mu yuttunuz diyeceğim ama,siz bülbül de değilsiniz ki !

Görülüyor ki; ’’Kadın -erkek eşittir’’ diye bağırıp çağıranlar nezdinde,şortlu bir bayanla, başörtülü bir hanım bile eşit tutulmamıştır.. O başörtülü liseli kızımız,hepimizin kızı,evladı değil mi ? Hepimizin bacısı,annesi,eşi de onun yerinde olamaz mı?! Aynı muamele ile karşılaşamaz mı? Geçmiş yıllarda yaşamadık mı,görmedik mi; Başörtüsünden dolayı okulundan atılan,işinden atılan,dövülen kızlarımızı ! Bir Müslüman genç kızımızın kendi öz vatanında, ne idüğü belirsiz bir kokoş tarafından saldırıya uğraması,şayet toplumu,medyayı,insanlarımızı Amerikalı Ermeni Serai Sierra cinayeti kadar meşgul etmiyorsa, hepimize yazıklar olsun!           

En çok ta,başörtüsünün,İslami tesettürün farz olduğunu,ibadet olduğunu camilerde anlatmayan,Müslüman kadının tesettürsüz gezmesinin uygun olmadığını,bunun haram olduğunu insanlarımıza öğretmeyen Diyanet’e yazıklar olsun !