YAŞAM TARZI ?!

YAŞAM TARZI ?!

14/01/2017

Hristiyan Batı,dünyanın gizli imparatoru olan yahudi baronlar ve mason locaları,kendi menfaatleri için dünyayı yakar,yıkarlar..Bunu günümüzde bizzat görüyor ve yaşıyoruz..Baphomet’in,Lüsifer’in,Zeus’un çocukları,Müslümanların askeri,siyasi ve ekonomik güç olmalarını engellemek için, Osmanlıyı yıkmışlar,bu şekilde kendi ’’Yaşam tarz’’ larını benimseterek İslam toplumunu parya haline getirmişlerdir. Tarih tekerrür etmektedir. Dün Abdülhamid Han’a saldıran İngiltere,yahudi,mason güçler,bugün yine aynı şeyi yapmaktalar. Kendi ’’Yaşam tarz’’ larını Müslüman topluma dayatmak için hazırladıkları tezgahlarla, nasıl ki Abdülhamid Han’ı karalamış,itibarsızlaştırmaya çalışmışlarsa, bugün yine aynısını yapıyorlar..İngilizlerin hazırladığı ve Filozof Rıza Tevfik ile Selim Sırrı Tarcan’ın başrol oynadıkları 31 Mart vakası,nasıl ki Abdülhamid’e ve Müslüman-Türk milletine bir komplo idiyse,bugün yine değişik figür ve şahıslarla aynı komplolar tertiplenmekte...CIA ajanı Larry Johnson diyor ki; ’’Reina,bizim için çok sembolik bir yerdir.’’ Yani,diyor ki; ’’ Reina,bizim için önemli olan,bizim kültürümüzü, ’’yaşam tarzı’’ mızı sembolize eden bir ileri karakoldur.Biz bir şekilde,orayı güya İslamcı gösterilen bir elemanımıza taratır,vurdurur,sonra da ’’Müslümanlar,bizim yaşam tarzımıza saldırdılar’’ diye yaygara yaparız.’’ İşte,olay budur.Maalesef,içimizdeki kriptolar,yerli gönüllü uşaklar da, dışarıdaki akıl hocaları gibi konuşuyorlar..Devletimizi,hükümetimizi,Cumhurbaşkanımızı suçluyorlar..Neymiş; O saldırı,modern yaşam tarzına yapılmış,suçlu da devlet ve hükümetmiş !!!

Bir başka CIA ajanı Robert Daniel Steele ; ’’  Türkiye’deki terör olaylarını ve Rus elçi suikastını CIA ve Nato organize etti. Türkiye ve Rusya Nato’ya karşı çıktıkları için cezalandırılıyorlar.’’ diyor.. Durum bu kadar açık ve net ! Ama,günümüzün Ali Suavi’leri,Rıza Tevfikleri,Selim Sırrı Tarcan’ları,Abdullah Cevdet’leri,Moiz Kohen’leri,Emin Karasu’ları çıkıp utanmadan, ’’Bu olaylar Cumhurbaşkanı ve hükümetin yüzünden oluyor.’’ diyebiliyorlar..  Ben de kesin ve net olarak,gayet açık söylüyorum :Türkiye’nin bu günkü durumunda,yaşadığımız şu hadiseler karşısında birileri İngiliz,Alman,Amerikan ağzı ile konuşuyor,kendi devletini,hükümetini suçluyorsa,iyi biliniz ki,ya kör cahil,ya ahmak,ya da hain,satılmıştır !

Evet,birileri durmadan Müslümanlara bir şeyler dayatmaya kalkıyorlar...Geçen yıllarda bir haber okumuştum. Türkiye’de genetik laboratuarlara müracaat edip çocuğunun babasının kim olduğunu araştıran 3000 babadan, 2000’i çocuğun babasının kendisi olmadığını öğrenmiş....1440 yıllık İslam medeniyetinde böyle bir ’’yaşam tarzı’’ yoktur. Müslüman-Türk medeniyetinde böyle bir ’’yaşam tarzı’’ düşünülemez bile..Müslüman-Türk’ün hayat tarzında Reina yoktur.İçki,kumar,fuhuş,Noel Baba,yalan,iftira,faiz,cinayet,katliam,kul hakkı,zulüm,rüşvet,adaletsizlik yoktur..Milletini,vatanını,bayrağını satmak yoktur...Bugün toplumumuzda bunlar mevcutsa,düşünmeliyiz !! Acaba, ’’Yaşam tarzı’’ olarak bunları bize kimler dayattı,kimler öğretti ?! Müslümanların kimseye bir şey dayattıkları filan da yok ! Aynı oyun ve tezgahlar dedik !  Rahmetli menderes,Amerika’dan istediği ve alamadığı maddi destek ve krediyi Rusya’dan almak istediği için,’’milletim’’ dediği için, yine Amerika ve Nato tarafından ’’hırsız,katil,halk düşmanı’’ iftiraları ile aşağılanarak astırıldı...Bu kahpe cinayeti,bu millete bayram olarak dayattılar,yıllarca kutlattılar..Alın size ’’yaşam tarzı’’ dayatması !

Rahmetli Özal için, ’’beceriksiz,hırsız,yobaz,çağdışı’’ dedirttiler..Çünkü,onların menfaatlerine aykırı işler yapmaya başlamıştı.Kerkük ve Musul bizimdir,diyordu..Eşref Bitlis merhumla birlikte ’’Çekiç Güç’’ e karşı çıktılar. PKK’nın ne olduğunu çözdüler ve şehid edildiler...Kılcal damarlarımıza kadar sirayet eden bu CIA,Mossad,MI6,BND ile bunların ağababaları Yahudi Baronlar,İngiltere her şekilde,her türlü tuzak ve hilelerle,bize hep kendi menfaatlerini ve ’’Yaşam tarz’’ larını dayattılar,dayatıyorlar !

Bir başka CIA ajanı Michael Scheuer’in söyledikleri ise daha da iğrenç ! Bakın ne diyor : ’’DEAŞ’tan çok ümitliydik.Büyük bir Şii-Sünni savaşı çıkmasını bekliyorduk.Ne biz Amerika olarak,ne de Batılı güçler oralara kendi askerlerlerimizi göndermek istemiyoruz.Sünnleri ve Şiileri kanları kururcasına savaştırmak fikrindeyiz.Şu an,en büyük ümidimiz Sünnilerle Şiiler arasında bir savaştır.’’   Evet,bu gayelerine ulaşmak için acaba nasıl algı operasyonları yapacaklar,ne iğrençlikler tezgahlıyacaklar ?!    Yaşam tarzı, okumak,araştırmak,öğrenmek,bilmek,vatan,millet sevgisi,dini ve milli değerleri olanlar tabii ki bu oyunlara gelmeyecekler..Ya diğerleri ?!  Kim ne derse desin,’’yaşam tarzı’’ denilen hayat tarzı,biçimi çok önemli !  Hz. Mevlana, ’’Testinin içinde ne varsa,dışına o sızar.’’ buyurmuş...Hz. Peygamber Efendimiz (Aleyhisselam) ’’Nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz,nasıl ölürseniz öyle diriltilirsiniz.’’ buyurmuş...Bizim kimseye şu veye bu şekilde bir hayat tarzı dayattığımız yoktur,olamaz...Ancak,meydanlarda, ’’Hepimiz Charli Hebdo’yuz’’ ’’Hepimiz ermeniyiz’’ ’’Velev ki ipneyiz’’ diye bağıranlar,caddeleri,sokakları yakıp yıkanlar,dev yatırımları durdurmaya çalışanlar,bunlara ’’masum çocuklar’’ deyip gözlerinden öpenler bi,ze ne dayatmaya çalışıyorlar ?!  Bunlar ’’Hepimiz askeriz’’ ’’Hepimiz polisiz’’ diyebiliyorlar mı? Diyemezler, yaşam tarzları elvermez....Hayat tarzı çok önemli olmasaydı, İngiltere,Vatikan,CIA birlikte FETÖ’yü kullanıp bizi kendi dinimizle vurmazlardı ! Şİmdi,Türkiye’deki tüm Müslümanlar, ’’acaba ?! ’’ diye töhmet,şüphe altındalar... Bu hadise bile,Siyonist-Haçlı ittifakının Müslümanların hayat tarzına dayatması,müdahalesi değil mi ?                                                                                 

Türkler,4000 yıldır Kağan,Hakan,Başbuğ,Padişah isimlerine yabancı değildir.Bu sistemle 16 imparatorluk kurmuşlardır. Çok partili,parlamenter,demokratik sistemi bize ’’yaşam tarzı ’’ olarak dayatan İngiltere’nin yazılı anayasası bile yoktur.Kraliyetle yönetilir,kraliçenin sözleri kanundur. Ama,nedense bizim Başkanlık sistemine geçmemize karşıdırlar..Amerika,Almanya gibi...Onlar da karşılar..Demek ki,Başkanlık,bu milletin hayrına olan bir iştir..   ’’Yaşam tarzı’’ nı biraz geniş düşünürsek,bakın neler çıkıyor değil mi ?!