Yalnız Kut’ül Amre Mi Unutturuldu ?!

Yalnız Kut’ül Amre Mi Unutturuldu ?!

28/05/2016

Siyonist Yahudilerin ve Masonların bize unutturdukları bir bir sayılsa,unuttuklarımızın bildiklerimizden daha çok olduğunu görebiliriz. Mesela, Avrupa modern(?!) olmadan önce,lazımlıklarda biriken dışkılar,evlerin önlerine atılırdı.İğrenç kokular,salgın hastalıklar yüzünden dışarıya çıkılamazdı.Kolonya denilen kokulu sıvıları bu pisliklerin üzerine serperek yaşamaya çalışırlardı.Evden dışarıya çıkan kadınlar,yüksek topuklu,yüksek tabanlı ayakkabılar giyerek pisliklere basmaktan kurtulurlardı.Yani,Batı medeniyeti,bokmedeniyetidir.Bunu unutturdular !

Hristiyan Engizisyon mahkemelerinde insanlar,içine şeytan girdi denilerek diri diri yakılır,ya da giyotinle kafaları kesilirdi. Batı medeniyeti,kan medeniyetidir.Bunu unutturdular!

İngilizler,Sömürge Bakanlığı bulunan tek devlet olarak 40 devleti sömürmüşler,insanları katletmişler,soyup soğana çevirmişlerdir.İngilterenin meclisinde İngilterenin dostları değil,menfaatleri vardır yazılıdır.Batı medeniyeti,soygun,vurgun medeniyetidir.Bunu unutturdular !

Tanrı Zeus,Afroditle evlendikten sonra, Hera ile gayr-i meşru ilişkisinden Herkül doğar.Batı medeniyetinin tanrıları,tanrıçaları bile ahlaksızdır.Batı medeniyeti,fuhuş medeniyetidir.Bunu unutturdular!

Hz. İsaya Tanrının oğlu diyerek,Allaha ve Peygambere bile iftira eden sahtekar hristiyanların tüm dünyada yaptıkları katliamlar yazılmadı,anlatılmadı.Batı medeniyeti,emperyalist,zulüm,katil medeniyetidir.Bu unutturuldu !

Bunları bize unutturan Batı,bizi birbirimize düşürdü,kardeş olduğumuzu da unuttuk !  Kuşu ölen bir çocuğa baş sağlığına giden Rahmet Peygamberinin (Aleyhisselam) kutlu izini de unuttuk !

Okuduğum,hatırımda kalan bir hadiseyi size nakledeyim ; Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk,Dışişleri Bakanı İhsan Sabri Çağlayangil ile İrana resmi bir ziyarette bulunurlar.Resmi görüşmelerden sonra,tarihi,önemli yerler ziyaret edilir. Hafız-ı Şirazinin kabri başına gelindiğinde İ. Sabri Çağlayangil,Korutürke şöyle der: Sayın Cumhurbaşkanım,bir fatiha okuyalım mı?  F. Korutürk cevap verir; Hayır,biz laik devletiz. Bunun üzerine,Çağlayangil,Yahya Kemalin Rindlerin Ölümü şiirinden şu satırları okur       Hafızın kabri olan bahçede bir gül varmış. Yeniden açarmış hergün kanayan rengiyle. Gece,bülbül ağaran vakte kadar ağlarmış. Eski Şirazı hayal ettiren ahengiyle.  Şiir bitince Korutürk,Sayın Çağlayangil,Fatihayı ne güzel okudunuız der.Heyettekiler donup kalırlar.Bir zamanlar,güzel ülkemizin Cumhurbaşkanları,yöneticileri Fatiha yı bile unutmuşlar!

Bu ülkede 3000 caminin satıldığını,çoğunun yıkılarak meyhane,kahvehane,ev,lokanta yapıldığını da unuttuk! 102 vagon dolusu Osmanlı Saray Arşivinin Bulgarlara hurda kağıt olarak satıldığını bile unutturdular.                                    Çanakkalede 253 bin toplam kayıp,İstiklal Harbinde 15 bin şehid verdik.Bu dedelerimiz canlarını Din-i Mübin-i İslam için,Hilafet için,bayrak,namus,şeref,hürriyet için verdiler.Batılılara ,hristiyan ve yahudilere benzememek için şehid ve gazi oldular. Lakin,daha sonra İstiklal Mahkemelerinde İnkilap karşıtı diye,fötr şapka muhalifi diye 60 bin Müslüman-Türk asıldı.Biz,bunları da unuttuk,Frenklere benzedik.

1947 yılında, İ. İnönü Amerika ile Fullbright Eğitim Komisyonu anlaşması imzaladı.Bu anlaşma kanunlaştı.8 kişilik komisyonun 4 daimi üyesi Amerikalı,komisyon başkanı da Amerikan büyükelçisi idi.Komisyonun vazifesi ise,ortaokul ve liselerimizin ders müfredatını ve ders kitaplarını hazırlamaktı. Siz,hala KUTÜL AMÂRE neden unutturuldu,diyorsunuz !

İngiltere,Amerika,Siyonist Yahudiler ve Masonlar,Müslüman-Türk milletinin millî ve dinî hafızasını sildiler ! Bir de Kutül Amareyi mi öğreteceklerdi?

Rahmetli babam derdi ki; Aç gözünü,açarlar gözünü  Millet olarak,biz gözümüzü açmazsak,bunun bedelini çok ağır öderiz.Çünkü,1876dan beri,Cihan İmparatoru Abdülaziz Hanın İngiliz ajanı,mason paşalar tarafından katledilmesi dahil,ödediğimiz bedelleri de unuttuk! Ne yapalım,Yazsan olmuyor,yazmasan olmaz Aklımızı başımıza devşirmek,okumak,araştırmak,öğrenmek,bilmek dilek ve dualarıyla !!!

Bizden söylemesi !