Turan ve Kaşdemir ile Verilen Mesaj

Turan ve Kaşdemir ile Verilen Mesaj

10/04/2015

AK Parti hükümeti Çanakkaleyi seviyor ve sevdiğini de Geliboluya yapmış olduğu yatırımlarla, 18 Mart törenlerinde gösterdiği teveccühle gösteriyor. 100.yılını kutladığımız zaferden sonra ve 2023 hedeflerinde Çanakkale ayrı bir önem arz ediyor. Boğaz köprüsüyle, 1/100 bin çevre düzeni planıyla, Küçükkuyu rampalarının tünellerle geçilmesiyle, kırsala yapılan milyonluk yatırımlarla, sulama kanallarıyla, Kurvaziyer Limanı planlamalarıyla, sağlık yatırımlarıyla en önemlisi de bütün şehir modeliyle Çanakkale iktidarın nimetlerinden daha fazla yararlanacak bir potansiyele sahip hale getiriliyor.

AK Parti, ailesi kuşaklardır Lapsekide yaşayan, halen daha baba ocağı Lapsekide olan, hatta 14 Martta Sayın Cumhurbaşkanımızın misafir olduğu, çocukluğu Lapsekide geçmiş, Çanakkale ile bağlarını hiçbir zaman koparmamış Bülent Turanı Çanakkaleden aday gösteriyor.

 Çanakkale Hizmetleri Artık VİP Şehir Ayrıcalığında Alacak

Burada verilen mesaj şudur; Çanakkale bizim için çok önemli, manevi başkentimiz, 2023 hedeflerinde stratejik öneme sahiptir. Bu yüzden İstanbulda yani birçok ülkenin nüfusundan daha fazla nüfusa sahip olan mega kentte gençlik kolları başkanlığı yapmış, teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcılığı yapmış, yapılan temayülde birinci sıra çıkmış, siyaseti, politikayı bilen kardeşimiz,  Çanakkalenin evladını Bülent Turanı Çanakkaleden aday gösteriyoruz. Turan Çanakkalenin öz evladıdır, Turanı 25.dönemde bakan yapacağız ve bakanı olan Çanakkale hizmetleri artık VİP şehir ayrıcalığında alacak. Teşkilatların ve şehirdeki siyasetin kalitesi bir tık daha ileri taşınacak çünkü Turan Çanakkaleyi İstanbul tecrübesiyle tanıştıracak. Ey Çanakkale Çanakkaleyi hak ettiği yere taşıyacak Turana sahip çık”

Kaşdemir AK Parti Misyonunun En Önemli Temsilcilerindendir

AK Parti, çocukluğu yatılı okullarda geçmiş, geçmişinde zerre karanlık noktası olmayan, inandığı değerler ve Allah rızası için siyasetin içinde bulunmuş, ailesi halen daha Biganın Balıklıçeşme köyünde yaşayan, geçimini küçük çapta hayvancılıkla idame ettiren Mehmet Amcanın oğlu İsmail Kaşdemiri aday gösterdi. Daha öncede yazdım AK Parti kimsesizlerin umudu olmuş, siyaseti zenginlerin oyuncağı olmaktan kurtarmış bir partidir. İsmail Kaşdemir de bu misyonun en önemli temsilcilerindendir. Kaşdemir meclisin en çalışkan vekillerinden bir tanesidir. Çünkü divan üyesidir, İstanbul Koordinatör vekilidir. Bu görevleri sebebiyle mecliste çok yoğun mesaide bulunmuştur ve mevzuatı, işleyişin nasıl olduğunu yaşayarak önemli tecrübeler edinmiştir.

Bu dönem Kaşdemirin Çanakkale için yapacakları herkesi çok şaşırtacaktır, çünkü  yenilenen AK Parti kadrolarında Kaşdemir tertemiz siyasetiyle, kişisel hiçbir menfaat gözetmeden Çanakkalenin menfaatleri için çok önemli mücadelelerde bulunacak ve Çanakkale hiçbir dönem de yaşamadığı pırıl pırıl bir siyasetle tanışacaktır. Siyasette kurumlar yeniden inşaa edilecek, bu inşaada sadakat, liyakat en önemli kriterler olacaktır.

Geçtiğimiz hafta yazmıştım yine tekrar ediyorum rakamlar AK Partinin 2, CHPnin 1, MHPnin 1 vekil çıkaracağını söylüyordu, şimdi isimlerde aynı şeyi söylüyor. Kimse sürpriz beklemesin...