Sizlerden Gönüllere Dokunduğumuz Projeler Bekliyorum

Ak Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün 29.01.2018 Tarihinde Çan ve Ayvacık İlçe Kadın Kolları Başkanı Birsen Dirlik ve yönetimi, Handan Gençtepe ve yönetimi ile bir araya geldi. Ak Partili Kadınlarla tanışarak Çan ve Ayvacık teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi alan Gülsüm Üstün aynı zamanda sorun ve önerileri de dinledi.Birlikte yola devam mesajı veren başkan,Çan ve Ayvacık kadın kollarından sürekliliği olan toplumsal fayda oluşturan projelerde daha fazla bir arada olmalıyız, sizlerden gönüllere dokunduğumuz projeler bekliyorum dedi.

Akabinde Çan Devlet Hastanesi diyaliz ünitesini gezen Ak parti il kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün,buradaki hastalarla sohbet etti.

Uzun yıllar diyaliz Hastanesinde görev yaptıktan sonra kendi işini kuran Başkan Üstün,yıllarca diyaliz hastaları ile birlikte onların sorunlarına ortak olduk.yaşadıkları bu sıkıntılı süreçte hep yanlarındaydık bundan sonrada diyaliz hastalarının ve ailelerinin yanında olmaya devam edeceğiz. Diyaliz hastasının iş hayatında varlığını devam ettirmesi çok zor dolayısı ile bu hastalıktan maddi ve manevi ailelerde çok yıpranıyor.Organ bağışı çok önemli bunun üzerinde de ayrıca durulması gerekli.Her şeyden önce bu hastalıkla mücadele edenler sosyal hayata tutunmakta da zorlanıyor.Ancak görüyorum ki Çan Devlet Hastanesi diyaliz ünitesinde her türlü hizmet en ince ayrıntısı ile düşünülmüş ki burada cihaza bağlı hastalar aynı zamanda internet hizmeti bile alabiliyorlar.Böylelikle sosyal hayattan da kopmamış oluyorlar.

 

PAYLAŞ