Polat Alemdar 007 James Bond’a Karşı

Polat Alemdar 007 James Bond’a Karşı

27/06/2015

Uzun yıllardır, değişen başrol oyuncuları ile, muhtevası değişmeden tüm dünyaya seyrettirilen bir film 007...Sadece bir film değil tabii ki !!! 007 James Bond, İngiliz istihbarat teşkilatı MI6in elemanıdır. İngiltere onun üzerinden dünyaya şu mesajı vermiş ve vermektedir. "Biz üzerinde güneş batmayan imparatorluğuz. Yüzyıllarca dünyaya hükmettik, yönettik, sömürdük. Bizim bir ajanımız bile dünyaya bedeldir. Her ülkede istediği gibi operasyon yapar, istediğini alır, ona kimse engel olamaz. Kraliçemiz tüm dünyaya hükmeder. " Yani 007,İngilterenin özetidir, karizmasıdır. Halen ,İngilterenin "Dünya hakimiyeti" proje ve heveslerinin devam ettiğinin işaretidir. Avustralyada bile hâlâ " Viva Viktorya " festivalleri düzenlendiği düşünülürse !...                                                             

James Bondu bu gözle seyretmeyenler, dünyadaki olayları da, Türkiyeyi de anlayamazlar.                        

Yeryüzünde tek Türk kalsa, yine İngilizlerin en büyük rakibi odur. Çünkü, üzerinde güneş batmayan esasında Türk İmparatorlukları idi. Bizim, "Gökyüzü çadırımız, mızraklarımız ormanlar" ruhunu kaybetmediğimizi de biliyorlar. Türklüğün cihangirliği, yiğitliği, cesareti, İslamın imanı, ilmi, adaleti, medeniyeti ile birleşince emperyalistler için daha tehlikeli bir hal aldı. Çünkü onlar sömürüyor, zulmediyor, öldürüyor, Müslüman-Türkler ilim, adalet, medeniyet yayıyorlardı. Mutlaka önlerinin kesilmesi lazımdı. Abdülaziz Han bunun için şehit edildi,2. Abdülhamid Han bunun için azledildi, Osmanlı bunun için yıkıldı. James Bondu ( gerçek adıyle Kim Philby ) bu gözle görmezsek ; " Türkler Müslüman oldukları için insan da sayılmazlar. " diyen W. Churcilli ," Türkler insanlık dışı örneklerdir, dolayısıyla Türkiye Türklere bırakılamayacak kadar önemli bir ülkedir. " diyen Lord Goldstonu, mason localarının kucağında İttihad Terakkiyi kurduran Emanüel Karaso nun daha sonra neden Emin Karasu beyefendi olduğunu da anlayamayız. James Bondu dünya sinemasına kazandıran Ian Flemingin İstanbula geldiğinde Kalkavanların yalısında kaldığını biliyor muydunuz?(Ergün Diler-Kraliçenin Adamları) İstanbul Boğazındaki Kırmızı Yalıyı,M. Nuri Birgi,Selahaddin Beyazıt,Münevver Ayaşlı isimlerini de hiç duymadınız sanırım.                                                                      

Tabii ki James Bondu tanıyamazsınız.                                                             

12 yıl önce,5000 yıllık şanla, şerefle, zaferle, insanlığın yüksek değerleriyle dolu, emperyalizmden, zulmeden uzak tarihimizin milyonlarca kahramanından biri olan Polat Alemdarla tanıştık. Bir diziyle hayatımıza girdi. Bu dizi bize, o güne kadar unuttuğumuz, farkına varmadığımız bazı gerçekleri, değerleri hatırlattı. Yabancı istihbaratların Türkiyede kimlerle ,nasıl işbirliği yapıp altımızı nasıl oyduklarını gösterdi. Çeşitli mevki ve makamlarda bulunan bürokratların, bazı işadamlarının, mafya babalarının ortaklaşa Türkiyeye nasıl zarar verdiklerini anlattı. Polat Alemdar ve ekibi hep bunlara karşı koydu. Müslüman-Türk milletinin iyiliği, Türkiyenin selameti ve bekası için canını, ailesini gözden çıkardı. Milletimiz, Tapınakçıların karanlık ve kirli kimliklerini onun sayesinde öğrendi.                                                  

Polat Alemdar, Balkanlarda, Rusyada, Irak, Suriye, İsrailde operasyonlar yaptı. Bu operasyonlarda İngiltereye de dokundu. Yani, James Bondun karizmasını çizdi. Kraliçenin Türkiyedeki ellerini, ayaklarını kesti.                                                                                 

Kurtlar Vadisi dizisini ve filmlerini sadece basit bir film olarak görenlere sormak lazım. Bu dizi ve filmler İsrail ve Amerikada neden yasaklandı ??                                                             

Başladığı günden beri bu diziye mafya dizisi, Polat Alemdara da mafya babası diyenler oldu. " İzlemeyin, yayından kaldırılsın, çocuklarınıza seyrettirmeyin" dediler." Çok silah kullanılıyor, insanlar ölüyor, psikolojimiz bozuluyor" dediler. Asıl dertleri ,sıkıntıları başkaydı. Türkler uyanır, millî kimliklerine geri dönerse, Türk milleti günlük telaşlarından arınır, gücünün, kudretinin farkına varırsa, dostu düşmanı ayırmaya başlarsa, yabancı istihbaratların çevirdikleri fırıldakları fark eder de millî refleks oluşursa, James Bondların foyaları ortaya çıkarsa o zaman ne olacaktı??!! İşte, sıkıntı buydu !                                                                               Polat Alemdar da, 007 de birer sembol şahıstır. Bunlara anlattığımız gibi bakmayanlar ya sadece film koliktir, ya da hiçbir şeyin farkında değildir. Bu tür şahısların dünyada, memlekette, çevresinde olup bitenlerden asla haberi yoktur. Bu tipler, en azından şunu bile bilmezler. "Türkiye Türklerindir " ifadesinde kastedilen Türkler BEYAZ TÜRKLERdir. MÜSLÜMAN TÜRKLER değil !! (Ergün Diler-Kraliçenin Adamları)                                                  Şu an, binlerce James Bond Müslüman-Türk milletinin, Türkiyenin ve tüm İslam aleminin felaketi için çalışmakta !!....Ancak, milletimiz de birçok şeyin farkına vardı. Bizim de on binlerce Polat Alemdarımız var ve daima olacak.. Bu mücadele sürüp gidecek...Ümit ediyoruz ve Allah-ü Teâlâdan diliyoruz ki ; " Viva Vİktorya " nın Türkiyede de İslam aleminde de oyunları bozulacak, Polat Alemdarlar sonunda muzaffer olacaktır !...                                                    

Bizden söylemesi !