NİCE BAYRAMLARA .......

NİCE BAYRAMLARA .......

24/09/2016

Bir mübarek Kurban bayramını daha idrak ettik.İçteki ve dıştaki hainlere,düşmanlara rağmen bayramımızı yaşayabildik.Vatan ve milletimizin bölünmez bütünlüğü,bayrağımızın şerefi,istiklali için toprağa düşen aziz şehidlerimizin,mübarek koçyiğitlerimizin sayesinde huzurla,emniyetle,hür olarak bayramımızı kutlayabildik.

Kasıtlı olarak yayılmaya çalışılan menfi propagandalara rağmen,Silahlı Kuvvetlerimiz eskisinden çok daha güçlü,daha istikrarlıdır.Emin olunuz ki,içimizdeki vatan,millet,din hainleri temizlendikçe daha da güçlü olacaktır. Hiçkimsenin ordumuza,polis teşkilatımıza dil uzatmaya hakkı yoktur,haddi de değildir. Onlar,Müslüman-Türk milletinin has evlatlarıdır. Türk milleti,asker millettir. Bunu asla unutmamamız lazımdır. Asker ocağı,Peygamber ocağıdır,mukaddestir. Buna rağmen,askerimize,polisimize dil uzatan,ordu zayıfladı diyen,askerimizin prestiji sarsıldı diyen,polisi küçümseyen,hakaret eden mutlaka art niyetlidir. İçimizdeki hainler,dışarıdakileri aratmamaktalar ! DER SPİEGEL dergisi ’’Özgürlüklerin yok edildiği Türkiye’’ diye manşet atarken,içimizdeki satılmışlar da aynı dili konuşmaktalar ! Türkiye, ’’Dünyada ben de varım.’’ dediği için tüm düşmanlar kuduz köpek gibi üzerimize saldırıyorlar. Bize düşen,bir ve beraber olmak,kardeş olmaktır. Tüm maddi,manevi,milli değerlerimizle hep birlikte daha güçlü,daha müreffeh,daha zengin bir Türkiye için gayret etmektir.

 Sevgili Peygamberimiz (Aleyhisselam) buyurmuş ki;’’ Düşmanlarınıza onların silahlarıyla mukabele ediniz.’’ ’’İlim,Müslümanın yitik malıdır.Çinde bile olsa gidip alınız.’’ Evet,fen bilimlerinde,teknolojide tüm gelişmelerin önüne geçmek için çalışmalı gayret etmeliyiz.Ama,gerçek iki silahımızı da hiç unutmamalıyız: Abdest ve Dua !!! Cenab-ı Allah (Celle celalühü) buyuruyor: ’’Dualarınız olmasa ne işe yarardınız ’’

Bizim huzurumuz,rahatımız için,vatanın ,milletin,bayrağın selameti için canlarını veren mübarek şehidlerimizin ruhları şad olsun. Gazilerimiz iki cihanda aziz olsunlar. Allahü teala askerimizin,polisimizin,tüm milletimizin yardımcısı olsun.                                                            

Müslüman-Türk milletine çok daha huzurlu,mes’ud,birlik beraberlik,gerçek İslam kardeşliği içinde,çok daha güçlü,kuvvetli biçimde bu mübarek bayramları yaşamak inşaallah nasip olacaktır.

 Nice Bayramlara..........