NASIL TAKLAYA GELDİK ?!

NASIL TAKLAYA GELDİK ?!

14/08/2016

Devlet ve millet olarak en büyük eksiğimiz,yanlışımız,kusurumuz ve zaafımız,olayların,şahısların hakikatini öğrenmemek,araştırmamaktır.Tabii ki,bilenlerin de söylememesidir.Son 150 yıllık gerçek tarihimizin hadiselerini,sebep ve sonuçlarını,tüm gerçekliği ile gençlerimize öğretmememiz,en büyük millî eksiğimizdir.Gerçek tarihimizi,gerçek kahramanlarımızı,gerçek hadiseleri maalesef güncellemiyor,milletimize aktarmıyoruz.Neticede bomboş bir nesil yetişiyor.                                                                          Çok,çok önemli olduğu için,Müslüman-Türk milletinin,Osmanlı’nın kırılma noktası olduğu için tekrarda büyük fayda var! İngilizlerin ve masonların milletimize ilk darbesi,Sultan Abdülaziz Han’ın bileklerinin balta ile kesilip,kementle boğularak şehid adilmesidir. Bu işin vehametini sözle anlatmak hiç kolay değil.Kendi paşaları,Osmanlı paşaları,mason olmuşlar,İngiliz ajanı olmuşlar,Müslümanların Halifesini,kendi padişahlarını şehid etmişlerdir.Mithat Paşa,din değiştirmiş,mürted olmuş,Osmanlı sancağına haç takmış,’’Olmazsa ’âli Osman,olsun ’âli Mithat ’’demiş,sürgün edilmiştir.Resmi tarih,bu adamı Ziraat Bankasını kuran,aydın,değerli bir devlet adamı olarak tanıtmıştır.Neden?!

2. Abdülhamid han,İngilizlerin,yahudi ve masonların menfaatlerine engel olduğu için mason İttihadçılar tarafından tahtından indirilmiştir.Resmi tarihimiz,Abdülhamid Han’ı bize neden ’’Kızıl Sultan’’ diye tanıtmıştır?! Çünkü,1923’ten sonra,resmi tarihimizi,ders kitaplarımızı yazanların çoğu Mason,ya da Sabetayist’ti.Hep Osmanlı’yı kötülediler.Türk tarihini 1923’ten başlattılar.Milletimiz hakikatleri öğrenemedi.Şayet,bu millet,tüm hakikatleri bilseydi,bunca darbe olur muydu?Milletimiz,bu kadar kandırılabilir,soyulabilir,mağdur edilebilir miydi?!

 Yahudiler ve masonlar,Türk milletine oynadıkları oyunları,kurdukları tezgahları örtmek için bizi hep ’’cambaza bak’’,’’kuşa bak’’,’’tavşana bak’’ taktiği ile,devamlı birşeylerle oyaladılar.Millî hislerimizi kontrol altında tutabilmek için,marş,şarkı,türkü,And,futbol, ve daha neleri kullanmadılar! Hakikatte olmayan,bilinmeyen,sahte kahramanlar,sahte bilgiler,Türklük ve Müslümanlıkla doğrudan hiçbir ilgisi olmayan argüman ve enstrümanlar ortaya çıkardılar. Tayyip Reis,’’And içme’’yi okullardan kaldırdı diye,’’Türklük düşmanı’’ ilan edilmeye çalışıldı.Aslında,işin hakikati neydi?! Dr. Reşid Galip,Rodos’ta doğmuş,büyümüş, Alliance İsraelite adlı Yahudi mektebinde okumuştur.1933 yılında,Maarif Vekilliği(Milli Eğitim Bakanlığı) yaparken,’’AND’’ı kendi çocuğu için yazmıştı.Cumhuriyetin 10. yılında 23 Nisan 1933’te genelge ile tüm okullarda okunması emrini verdi.Dr. Reşid Galip,Türk Ocaklarında görev almış,ancak Türk Ocakları kapatılınca Halk Evlerinin kurucularından olmuştur.Mason Locaları,uykuya çekilip kendilerini kapatınca,tüm mal varlıkları Halk Evleri’ne  devredilmiştir.Dr. Reşid Galip,onbinlerce insanın kafatasını ölçtüren,,Mimar Sinan’ın bile mezarından kafa tasını çıkartıp ölçtüren,yerine koydurmayan şahıstır. ’’Bundan sonra,camilerde ve namazlarda Türkçe Kur’an okunacaktır.’’,’’Müslümanlık bir Türk dinidir.’’,’’Tanrıya ibadet kalpten yapılır ve anadil ile yapılır.’’ diyen bir adamdır.12 Eylül ihtilalinde bu’’AND’’a bir de ilave yapıldıÇocuklarımız,’’hâşâ’’bir ibadet gibi yıllarca bunu söyledi! Tabii ki,böylece tüm sıkıntılarımız,dertlerimiz de bitti ! İşte,Tayyip Reis,bu saçma sapan tiyatroyu kaldırdı.Yahudilerin ve masonların çevirdikleri fırıldakları görmememiz için,hatta,bu milleti bölmek için hazırlanmış hilelerden sadece birisi olan bu ’’AND’’ içme törenleri 1933’ten beri yapıldı.İyi,güzel de adama sormazlar mı; ’’BUnca vatan haini,bunca it,puşt,bunca sahtekar,bunca ahlaksız,sapık,bunca komünist,mason,ateist,bunca ’’hepimiz Ermeniyiz ’’diyen,bunca LGBT,cinsi sapık nereden çıktı öyleyse??!! ’’Bunların hepsi And içerek büyüdüler! Nasıl tiyatro ama?!  Müzisyen İlhami Gencer diyor ki;’’Marşla,şarkı,türkü ile,müzik ile toplumda yaptığınız tahribatı,topla,tüfekle yapamazsınız.’’İslamın Şartlarını bilmeyen,İslam ahlakından habersiz büyüyen,bayrak ve vatanın ne olduğunu düşünemeyen,millî ve dinî eğitim veremediğimiz gençlerimizin,tüm yabancı artist ve şarkıcıları bilmesi,onlara özenmesi,işte bu demektir.’’Sev kardeşim,elini ver bana’’,’’Bir başkadır benim memleketim’’ şarkıları bile İsrail şarkılarıdır.Bir zamanlar coşku ile söylediğimiz ve birşey yaptığımızı sandığımız ’’Dağ başını duman almış’’ marşı,İsveç milli marşıdır.Orijinali de’’Ormana giden üç fahişe’’dir.

 İngiltere ve Amerika bizim Millî ve Dinî hafızamızı silmekle meşgulken,bizi nelerle meşgul etmişler,değil mi?!

Devam edecek!