İŞTE KAVGA BU !

İŞTE KAVGA BU !

23/01/2016

2. Abdülhamid Han(rahmetullahi aleyh) dünyanın en büyük kara ordusunu kurmuştu.Bu ordu,Çanakkale’de ve diğer 8 cephede eritildi.Son kalanlar da İstiklal Harbinde şehid ve gazi oldular.Çanakkale’de bize karşı çarpışan İngiliz general Aspinal Oglander,bunun üzerine şöyle demişti:" Türkler,Çanakkalede bizi yenmiş olabilirler.Ancak,biz onların gençliğini ellerinden aldık."

Osmanlıyı yıkan ve İsraili kuranların başında gelenlerden siyonist yahudi Theodor Herzl,İstanbul’da bulunan İngiliz avukat Sir Ellis Bartlett’e yazdığı mektupta şöyle diyor: "Siyonistler,darmadağın edilmiş Yahudi kavminin temsilcileridirler.Talihsiz kardeşliklerini Majeste Sultan Abdülhamid’in ve kanunların himayesi altında Filistin’de yeniden tesis edeceklerdir." Tabii ki sonra Filistin topraklarında Yahudi devleti kurulmasına karşı çıkan Abdülhamid Han, tahtından indirilmiş,bir yahudinin Selanik’teki evinde göz hapsine alınmıştı.    Kendisini bir Jöntürk ve yahuıdilerin dostu olarak takdim eden Abdullah Cevdet ve diğer İttihad ve Terakki mensupları bilerek ya da bilmeden siyonistlerin ekmeğine yağ sürdüler.

Lozan görüşmeleri sırasında yine bir İngiliz senatör Lord Goldstone şöyle diyordu: "Türkiye Türklere bırakılamayacak kadar önemli bir ülkedir." Derin derin düşünmemiz lazım!     

24 milyon km. kare Osmanlı toprağında,Osmanlıyı yıkıp 30 devlet kuran,sınırlarını çizen,onları yöneten yahudi baronlar ve İngiltere,780 bin km. kare toprağa hapsettikleri Osmanlı torunlarını,Müslüman-Türk milletini rahat,kendi başına,kendi haline bırakır mı,bırakmış mıdır?!

1908’de İngilizlerin İstanbul’da kurdukları   bankanın ismi çok manidardır! " Nationel Bank Of Turkey" Henüz Osmanlı hayatta !Türkiye ismini ve lafzını kimse bilmiyor ve kullanmıyor! Ama, İngilizler " Türkiye Milli Bankası" adlı bir banka kuruyorlar.Acaba,böylece kurulacak yeni devletin ismi mi konulmuş oluyordu?!

Ergün Diler diyor ki; "Türkiye ,kuruluşundan bu yana büyük yahudi ailelerin tekelindedir!Osmanlıyı bitirirken de,Cumhuriyeti yeşertirken de vardılar.Bunu bilmezsek,kimlerle mücadele ettiğimizi asla ve kat’a anlayamayız! " Bundan dolayı,Türkiye’de Türklerin kazanması,Yahudilerin daha doğrusu,12 büyük Yahudi ailenin ve İngilterenin ilk defa yenilmesi anlamına geliyor! Osmanlıyı yıkanlar,100 yıl sonra Ankara’da yıkılmak istemiyor! İşte,kavga bu !!!

PKK+Destekçi akademisyenler+Onlara destek olanlar+Geziciler+Paralel+Hepimiz ermeniyiz diye bağıranlar+Boğazdaki yalıların sakinleri+Faiz lobisi+Yahudi sermayeli gazete,dergiler.... Hepsi bir bütündür! Onların Türkiye,vatan,bayrak,istiklal,din,iman,şeref,kardeşlik,barış gibi meseleleri yoktur.Onlar küresel sermayenin,dünyanın gizli hakimlerinin kendilerine verdiği rolü oynamakla meşguller ! Bugüne kadar teröre 700 milyar dolar harcayan,40 bin şehid veren Türkiye’de kimler kaybediyor,kimler,ne kazanıyor,kimlerin rahatı hiç bozulmuyor,kimler hiç zarar görmüyor?! Bunlara dikkat edersek,küresel oyunu rahatça görebiliriz.

1908’den bu yana,Müslüman-Türk,Müslüman-Kürt çocukları öz kardeşler olarak cephelerde İslam için birlikte şehid olurken,kripto ermeni,rum,yahudi,sabetayist çocukları ve masonlar çok büyük güç sahibi olmuşlar...Ve biz bunu farkedememişiz.                                         " İrtica,PKK’dan tehlikelidir" sözünü herhalde hatırlarsınız! 1980’den 2005’e kadar çok sık duyduğumuz bir sözdü.Bunu söyleyen yüksek rütbeli,yüksek makamdaki devlet ricalinin aslında kimlere ve neye hizmet ettiğini belki şimdi anlayabiliriz!Çünkü,şimdi bunların çocukları PKK yanlısı bildiriye imza atıyorlar.Bunların damatları da yahudi.Birisinin damadı Dany Rodrige,Amerikadaki yahudi lobisinde görevli Mossad’çı....

Yahudi İsmail Cem İpekçi yıllarca bakanlık yaptı,cenazesi camiden kaldırıldı!Ne tuhaf bir takiyye! Rahşan Ecevit,kocasının cenazesinde,evinden imamı kovdu,"Bu evde Kur’an okuyamazsın,defol" dedi ! Onun da babası Namık Zeki Aral,yahudi !                                    İsrail devleti bile 1947’de ilk olarak,Taksim’de Mısır Apartmanında,Ben Gurion ve Silioah tarafından kuruldu.Ne gariptir ki,İsrail’i resmen ilk tanıyan devlet Türkiye’dir,İsmet İnönü’dür ! Bu mesele çok derin! Bie Pazar günü yarım sayfada anlatılamayacak kadar derin!

Mehmet Aklif’in hocası Muhammed Esed’in,Halide Edip’in,Türkçülüğü yayan Munis tekin Alp’in(Moiz Kohen),yıllarca istanbul’da avukatlık yapan Emin Karasu Bey’in(Emanüel Karaso) Yahudi oldukları düşünülürse!

İsrail’i kurduran İngilteredir.İngilizlerde de soy,aynı yahudiler gibi anneden geçer.Yahudi baronlarla İngiltere ve Kraliçe kolkola çalışırlar.Türkiye’yi dolaşın,İsrail’e,Amerika’ya hatta Osmanlı’ya küfreden bir çok insan görürsünüzAma,İngiltereye küfreden göremezsiniz! İngiliz,o kadar kurnaz ve sinsidir ki !!! Modern Türkiye ile ingiltere ve yahudi baronlar arasındaki bağ da Beyaz Türkler,yani yahudi ve sabetayist Türkler vasıtası ile sağlanır. Google’dan " Yahudi Ünlülerimiz" diye bir bakarsanız biraz bilgi edinebilirsiniz.

Kazım Karabekir de Darül Eytam’ı kurmuş,yetim,öksüz Ermeni çocuklarını okutup mevki,makam sahibi yapmış,başımıza bela etmiştir.

2013’te bir Tv programında,Ermeni patriği Aram Ateşyan’ın söyledikleri kan donduruyor. " Türkiye’de Müslüman görünen Ermeniler var.Müslüman olduklarını söylerler.Boyunlarında haç taşırlar.İşten atılmamak için,komşuları rahatsız etmesin diye...Benim ablam,eniştem,26 akrabam Diyarbakır’da yaşıyorlar,hepsi kriptodur.Tunceli’nin yüzde doksanı ermenidir.Büyük şehirlerde tehlike yok ama,küçük yerlerde tehlikedeler.Bunun için Müslüman görünüyorlar.Nine ve dedeler son nefesten önce torunlarına ermeni olduklarını söylerler."

Bunları neden mi yazdım?! 1128 akademisyen PKK’ya destek verdi ya! Onlar inançlarının ve soylarının gereğini yapıyorlar! Vazifesi,makamı,mevkii,işi,lakabı ne olursa olsun bu kriptolar her yerdeler,içimizdeler.! Olur mu şaptan şeker,cinsini seveyim,cinsine çeker ! Ama bu oyunlar bozulacak,Türkiye’yi Libya,Mısır,Irak,Suriye gibi yapamayacaklar Allahü teala’nın inayetiyle !!!

Bizden söylemesi !