Haydi Çanakkale Bir Kez Daha Tarih Yazalım

Ak Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, adaylığına ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Haydi Çanakkale; bıraktığımız yerden yeniden devam etmek için, üreten bir Çanakkale için, marka bir kent için, bir kez daha tarih yazalım.'

Ak Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, adaylığına ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Haydi Çanakkale; bıraktığımız yerden yeniden devam etmek için, üreten bir Çanakkale için, marka bir kent için, bir kez daha tarih yazalım. Çanakkale’yi Türkiye’nin kalkınan yüzü haline getirelim” açıklamasını yaptı.

 Turan açıklamasında şu ifadeler yer verdi; “AK Parti, kurulduğundan bu yana değişimi, dönüşümü amaçlayan bir siyasi parti oldu. 16 yıllık başarılı iktidar hikâyesinin ardında yatan en önemli neden de bu oldu. İktidara geldiğimiz ilk günden itibaren gerek politikalarımızı yenileyerek gerekse de parti teşkilatlarımızı yenileyerek AK Parti ailesini büyüttük. Üç yıl önce doğup büyüdüğümüz Çanakkale’ye milletvekili adayı olduğumuzda büyük bir heyecan ve gurur yaşamıştık. Bugün partimiz tekrar 27. Dönem Milletvekili adayı gösterdi. Yine aynı heyecan ve gururu taşıyoruz. Çanakkale’de çalışmalara başladığımız gün, Çanakkale’mizi yatırımda, siyasette marka bir şehir yapmak için çaba harcayacağımızı ifade etmiştik. Gece gündüz demeden Çanakkale’miz için koşturduğumuza tüm hemşerilerimiz şahittir. Parti ayrımı yapmadan tüm vatandaşlarımızın sorunları için çözüm üretmeye çalıştık. İlçe ve belde belediyelerimiz arasında parti farklılığı gözetmeden hepsine yardım etmeye çalıştık. Yine aynı duygu ve düşüncelerle Çanakkale’mizi ülkemizin batıya açılan kapısı konumuna getirmek için milletvekili adayı gösterilen Jülide İskenderoğlu, Furkan Sezer, Fırat Akgün ve teşkilatımızla beraber çalışacağız. Milletvekili adaylarımız partimize ve şehrimize hayırlı olsun. Haydi Çanakkale; bıraktığımız yerden yeniden devam etmek için, üreten bir Çanakkale için, marka bir kent için, bir kez daha tarih yazalım. Çanakkale’yi Türkiye’nin kalkınan yüzü haline getirelim. Mevlam utandırmasın.”    

PAYLAŞ