FETÖ'nün 'ByLock izi' Tezgâhı Mağduru Mehmet Özkan Konuştu

11 bin 480 kişinin bylock mağduru olduğu ortaya çıkmıştı. Bylock mağduru olanlar cep telefonları listesi ortaya çıkarken tahliyeler de başladı. FETÖ mor yazılıp programı olan 8 uygulama ile bir çok kişiyi Bylock kullanıcısı göstermişti. FETÖ'nün şifreli haberleşme programı Bylock'u kullandığı iddiasıyla, "Silahlı terör örgütü" üyeliği suçlamasıyla tutuksuz yargılanan Biga Belediyesinin AK Partili eski başkanı Mehmet Özkan’’ın da FETÖ’nün Bylock kumpasının mağduru olduğu ortaya çıktı. Özkan kararı, “Tam 10 aydır burada kirli bir tuzak var diye çırpınıyorum. Benim gibi kaç insan aynı şeyi yaptı. Kulak verilseydi bu gün bu denli mahçubiyyet ve mağduriyet yaşanmayacaktı. Her şeye rağmen Yüzümüzü AK eden Rabbimize Hamdolsun.” Sözleriyle duyurdu.

Emin Olun Ki Siz Kendi Sınavınızı Kazandınız

“İlk günden itibaren tereddüt göstermeksizin hayırla şahadette bulunan, bu iftira ve ihanete pirim vermeyerek desteğini açıkça ortaya koyan dostlar! Sizden Allah razı olsun. Size gıpta ediyorum. Emin olun ki siz kendi sınavınızı kazandınız” diyen Özkan yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Dünden bugüne haberleri izliyorsunuz. Konuşulanları duyuyor, yazılanları okuyorsunuz. Tam 11.480 kişi. Bir fasığın ürettiği bir tuzakla akıl almaz mağduriyetlere maruz kaldı. En önemlisi kaç Müslüman kulluk sınavını bu sebeple kaybetti biliyor musunuz? Bir takım kronik muarızlarımızın tutum ve tavırları ise akla ziyan. Dikkate almaya değmez. Karakterlerinin gerektirdiği gibi olmuştur.
Tam 10 aydır burada kirli bir tuzak var diye çırpınıyorum. Benim gibi kaç insan aynı şeyi yaptı. Kulak verilseydi bugün bu denli mahcubiyet ve mağduriyet yaşanmayacaktı. Her şeye rağmen Yüzümüzü ak eden Rabbimize Hamdolsun. Bu hayırlı neticeye vesile olanlar ki onlar 2017 yılının Salih amel bağlamında abide şahsiyetleri olarak tarihe geçeceklerdir. Binlerce kişinin duasına mazhar oldular bu şeref onlara yeter.
Daha çok şey yazıcaz, konuşucaz. Şimdilik bu kadar. İlk günden itibaren tereddüt göstermeksizin hayırla şahadette bulunan, bu iftira ve ihanete pirim vermeyerek desteğini açıkça ortaya koyan dostlar! Sizden Allah razı olsun. Size gıpta ediyorum. Emin olun ki siz kendi sınavınızı kazandınız.

PAYLAŞ