Emniyet Müdürlüğüne Yeni Hizmet Binası

2017 yılı Yatırım Programı Proje-İnşaat Yatırımına alınan İl Emniyet Müdürlüğünün yeni hizmet binası için geri sayım başladı.

Yapılacak olan Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binası projesiyle ilgili İl Emniyet Müdürü Celal Sel, Vali Orhan Tavlı’ya bilgi verdi. 15.000 m² yüzölçümlü Çanakkale Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binasının 7 kat olarak planlandığını söyleyen İl Emniyet Müdürü Celal Sel, yeni hizmet binasında 111 araçlık otopark alanı düzenlemesi yapıldığı bilgisini verdi. Vatandaşların ve personelin ihtiyaçları doğrultusunda;  ferah çalışma odaları, bodrum katında depoları,  şubelere ait arşivler ve güvenlikli kartlı geçiş kapılarının bulunacağını söyleyen İl Emniyet Müdürü Celal Sel, personelin eğitimi ve bilgi paylaşımı için akıllı sınıf, toplantı odaları, olağan üstü durumlarda durum yönetimi için Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, 4. Katında il merkezi ve İlçelerin kamera sistemi görüntülerini görecek şekilde Kriz Merkezi toplantı salonunun planlandığını belirtti.
 
İl Emniyet Müdürlüğünün yeni hizmet binasında operasyonel birimlerin kendi şube içlerinde nezarethaneler, avukat görüşme odaları, muhafaza altına alma odaları, teşhis odaları ile birlikte sistem odaları da ayrı ayrı bina planına dâhil edildi.  

PAYLAŞ