ÇANAKKALE’YE KİLİSE ?!

ÇANAKKALE’YE KİLİSE ?!

31/12/2016

Hristiyanlığın ne olduğunu zaten herkes biliyor,bilmeyenler de dünyanın haline bakıp görüyor,anlıyor...Kendileri de ne bok olduklarını gayet iyi biliyorlar..Tuhaf olan şudur :Bir yandan Haçlı Seferleri devam ediyor diyoruz.Hakikaten de ekonomi,politika,siyaset,din alanlarında Siyonist-Haçlı ittifakının hücumlarına maruz kalıyor,bunlarla mücadele ediyoruz. Bir yandan Vatikan’ın ’’Dinlerarası Diyalog ’’ projesi ile uğraşıyoruz...Bir yandan, Amerika’nın taşeron kolları olan PKK,YPG,PYD,DAEŞ ile,Almanya’nın kolu olan DHKP-C ile savaşıyoruz..Yakın geçmişimizde yaşadığımız; Bulgarların Belene Kampı zulümleri,Sırpların Bosna-Srebrenitsa katliamları,Rumların Kıbrıs’taki Türklere yaptıkları zulüm ve vahşetler unutulmamaışken,Balkan Savaşlarının,Çanakkale’nin,İstiklal Harbimizin hatıraları, sıcacık,kalbimizde dururken, ’’barış güvercini ?! ’’ hristiyan misyonerler,sanki bunları yapanlar hristiyanlar değilmiş gibi,sevgiden,dostluktan,barıştan bahsediyorlar...Sanki 1. Dünya Savaşını, 2. Dünya Savaşını kendileri çıkarmamış !!  Japonya’ya atomu hristiyanlar atmamış sanki !! Zaten,Müslümanlara karşı, Haçlı Seferlerini de Eskimolarla birlikte Pigmeler yapmıştı ya !! Bunları da hepimiz biliyoruz...Pekala,kilise nereye açılır ?! Ya hristiyanların yaşadığı yerde,onlar için açılır...Ya da hristiyanlığı yaymak için,misyonerlik faaliyetlerini yürütmek için,yani, ’’Haçlı Seferleri ’’ olarak açılır...

Mühim nokta şudur : Çanakkale’de hristiyan cemaat mi var ki,kiliseye ihtiyaç mı var ki, savaştığımız Haçlıların ileri karakolu olan bir kilise açılmasına göz yumuluyor ?! Çanakkale Esenlik Kilisesi adı altında faaliyet yürüten bu küfür ve cehalet yuvası,üniversite gençliğimizi örgütlemeye çalışıyor... Kim izin verdi,yasal mı,kaçak mı,izin verildiyse neye istinaden,kimler tarafından verildi ? Bunları sorgulamak en tabii hakkımız !

Batılı hristiyan ülkelerde her gün Camiler yakılır,kurşunlanırken, ’’İslamafobi ’’ dünyada hızla yayılırken,hergün onlarca Şehidimizi defnederken, Çanakkale gibi ’’şehitler diyarı’’nda kilisenin ne işi var ?          

Osmanlı Devletinde Rus sefiri olarak uzun yıllar çalışan İgnatiyef,hatıralarında   1821 yılında Rum isyanının baş planlayıcısı olan Patrik Gregoryus’un Rus Çarı Aleksandr’a yazdığı mektubu  açıklamıştır... Mektup şöyle : ’’ Türkleri maddeten ezmek ve yıkmak imkansızdır. Çünkü Türkler, Müslüman oldukları için çok sabırlı ve mukavemetli insanlardır..Gayet mağrurdurlar ve izzet-i iman sahibidirler. Bu hasletleri,dinlerine bağlılıktan,kadere rıza göstermelerinden,an’anelerinin kuvvetinden,devlet adamlarına,kumandanlarına,büyüklerine olan itaat duygularından gelmektedir. Türklerde evvela itaat duygusunu kırmak ve manevi bağlarını kesmek,dini metanetlerini zayıflatmak icap eder. Bunun da en kısa yolu, milli an’anelerine ve Müslümanlığa uymayan harici fikirler ve hareketlere alıştırmaktır. Yapılacak olan, Türklere birşey hissettirmeden, bünyelerindeki dînî tahribatı tamamlamaktır. ’’ Bu sözleri bir Müslüman-Türk düşmanı papaz söylüyor....Şayet,Türkler,emperyalist,kan dökücü,zalim olsalardı, bugün dünyada bir tek hristiyan kalmazdı..

Pekala,akıl fukarası insanlarımız, yılbaşı adı altında bilerek ya da bilmeden, hristiyanların Noel’ini kutlarken,onlar gibi yaşayıp eğlenirken, dînî ve millî kimliğini kaybederken bu papazların oyununa geldiğimizi acaba farketmiyorlar mı ?! Biz neden,kime karşı bu varoluş kavgasını,Türk milletinin beka mücadelesini veriyoruz ? Türkiye’nin içinde bulunduğu böyle bir durumda, asker ve polisimiz Haçlı-Siyonist ittifakının maşalarıyla savaşırken, kendi insanımızın  bu kadar duyarsız,bu kadar ahmak olabilmesi de ayrı bir garabet !                                                

Hristiyan,yahudi,mason,komünist,budist, siyonist,ateist hepsi birden Müslüman-Türk milletine ve Ehl-i sünnet itikadına saldırıyorlar..Biz de yılbaşı diyerek noel kutluyoruz..Biz böyle şapşal olursak,adamlar da gelir,evimizin içine kilise kurarlar... Soru şu : ’’Asker ve polisimi,z,gencecik evlatlarımız, biz noel kutlayalım diye mi şehid oluyorlar ?! Müslüman milletin,şehid topraklarında kiliseler açılsın diye mi şehid oluyorlar ?!

Silkinip kendimize gelme,İslama gerçekten dönme,sahip çıkma,yaşama zamanı efendiler .....                                                                 

Sonra çok geç olacak !!!