Bunları defetmek, boynumuzun borcudur

AK Parti Çanakkale Milletvekili A. Adayı Ayhan Gider, milletvekilliği döneminde uygulayacağı politikaların sinyallerini vermeye başladı. Çevreye duyarlılığını kırmızı çizgi haline getiren Gider; “Çevreye duyarlı olmayan kuruluşların farklı hiçbir savunmaları olamaz. Bunları defetmek, boynumuzun borcudur” dedi.

Ak Parti Çanakkale Milletvekili  A.Adayı Ayhan Gider, milletvekilliği döneminde uygulayacağı politikaların sinyallerini verdi. Bugüne dek yaptığı görevlerde kamu yararını ve çevreye duyarlılığı gözeten Gider, TBMM çatısı altında da aynı hassasiyetle yoluna devam edeceğini söyledi. 

Çanakkale için belirlenen hedefin tarih, kültür ve doğa turizmi ile tarım ve tarıma dayalı sanayinin geliştirilmesi olduğunu ifade eden Gider, sanayi ve madenler konusunda da çevreye duyarlılık şartı olacağını ifade etti. Sanayi ve madenlerin Çanakkale’de barınmasının çevreye duyarlılık ile mümkün olduğunu ifade eden Gider; “Bu hassasiyeti göstermeyen kişi ve kurumların defedilmesi, boynumuzun borcudur” dedi. 

PAYLAŞ