Biga'ya Yeni Sanayi Sitesi Yapılacak

Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Savaştepe Köyü mevkiinde, 337 dönüm alana kurulması planlanan 3 Nolu Sanayi Sitesi için çalışmalar başladı.

Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı  Savaştepe Köyü mevkiinde, 337 dönüm alana kurulması planlanan 3 Nolu Sanayi Sitesi için çalışmalar başladı.
Biga'da düzenlenen toplantıya; AK Parti Çanakkale  Milletvekili Ayhan Gider, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, Gümüşçay Belediye Başkanı Adan Pastırmacı, İlçe Başkanı Ahmet Şahin, AK parti yönetimi, Biga 2 Nolu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Bülent Dülger ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Toplantıda Biga'ya bağlı Savaştepe Köyü mevkiinde yapılması planlanan 3 Nolu Sanayi Sitesi için çalışmaların başladığını söyleyen AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, "3. Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili olarak her türlü yardımı yapacağız. Yakında yer tahsisine geçilecek. Küçük Sanayi Sitesinin kurulması ülke gündemi nedeniyle gecikti. Önümüzdeki günlerde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında bir toplantı olacak ve konu orada dile getirilecek" dedi. 
 

PAYLAŞ