AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE !

AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE !

12/11/2016

Amerika,yeni başkanını seçiyor,seçmen oy kullanıyor....Sanırsınız ki seçim Amerika’da değil,Türkiye’de yapılıyor..Televizyon kanalları saatlerce özel yayın yapıyorlar...Seçilecek olan yeni başkandan medet umar gibi, ’’Tamam,yaşasın Hilary kazandı,seçimi garantiledi.’’ gibi satılmış başlıklar atan gazeteler,vatandaşlarımızı aydınlatıyor ??!! Bu ,nasıl bir ezilmişliktir ?! Bu nasıl bir müstemleke ruhudur ?! Bu nasıl bir riyakarlık,mürailiktir ?! Bu nasıl bir zavallılıktır ?!  Efendim,Trump İslam düşmanı imiş ! Peki,Hillary kim?! Amerika’da müftülük mü yapıyor ?! Trump,deli,manyak imiş....İyi de,Hillary de,o denli sinsi bir Neo-con maşası değil mi? PYD,YPG’yi silahlandırmaya devam edeceğim diyen Hillary değil mi ?! Amerika^’ya hiçbir Müslümanı sokmayacağım diyen de Trump değil mi?!  Ne fark var aralarında? Hiç de fark yok ! Ama global algı mekanizması,bize varmış gibi gösteriyor,biz de buna kanıyoruz...                      

Amerika’nın başına kim geçerse geçsin, Amerikan devletinin içinde yuvalanan ’’derin İsrail’’ ve ’’derin İngiltere’’nin tasallutundan,Yahudi Baronların hegemonyasından kurtulamaz.. Kennedy,bunu denedi,canıyla ödedi !İsrail’in nükleer silah üretimine karşı çıktı..Amerikan Merkez Bankasını yahudilerin elinden alıp millileştirmek istedi...Vurularak öldürüldü..Vuran da vuruldu,vuranı vuran da vuruldu...30 yıl sonra bunu CIA’nın yaptığı anlaşıldı..Yahudi baronlar ve Neo-conlar Trump’la da çalışmak isteyecekler..Onların menfaatlerine aykırı bir durumda,Trump’ın akıbeti de, Kennedy gibi olacaktır,emin olunuz ! Amerikan başkanları,bir sembol,bir simge,bir maşa,bir konu mankenidir ..Yani,yahudiler hiç kaybetmiyorlar..Kim seçilirse seçilsin ! Bizim içimizdeki satılmışlar,bunları biliyor fakat millete söylemiyorlar..İçimizdeki avanakların da,zaten bunlardan haberiyok !  Prof. Oktay Sinanoğlu’nun şu sözü aklımdan hiç çıkmıyor..’’1950 yılına kadar İngiltere’nin sömürgesiydik.1950’den sonra Amerika’nın sömürgesi olduk.’’ demişti... Obama,başkan seçildi diye,sevinçten sokaklara dökülen,bayram yapan,mevlid okutan ahmak insanlarımızı düşündükçe, ’’sömürge’’ olmanın ne demek olduğunu daha iyi anlıyoruz...Rahmetli anneannem kadar da mı kafanız çalışmıyor? Latin harflerini bilmezdi,sadece Osmanlı Türkçesini ve Kur’an-ı kerimi okuyabilirdi. Buna rağmen bana hep derdi ki; ’’Zehirden şifa,gavurdan vefa olmaz.Çakaldan post,düşmandan dost olmaz.’’ Ruhu şad olsun... Şimdi,koca koca profesörler,siyaset bilimciler,televizyoncular,yazarlar,fikir adamları,güya durumu değerlendirip,hangisinin ’’daha iyi’’ , ’’daha hayırlı’’ olacağını tartışıyorlar.. Manyak mısınız,kafayı mı yediniz ?! Al birini,vur ötekine...Birisi sidik,birisi bok !!! Obama da,barış,özgürlük vaatleriyle geldi..Irak,Suriye,Mısır,Libya fazla özgürlükten dolayı kırıldı,geçti ! Bunların hangisi,Aylan bebeklerin katlini önler? Bunların hangisi,gerçek barışın müessisi olabilir? Bunların hangisi,Müslümanların,mültecilerin de insan olduklarını fark edebilir? Bunlar,karşılarında sadece köle,ırgat,hizmetkar görmek isterler.. Bunları hala anlıyamadınız mı,neyin yorumunu yapıyorsunuz ?! 

Şayet,Hz. MUHAMMED Efendimiz’in (Aleyhisselam)  ’’ KÜFÜR TEK MİLLETTİR ’’ sözünü bilseniz ve inansanız, asla ve asla böyle aymazlıklara,böyle ahmaklıklara düşmeyeceksiniz...Ama,bunun için önce, İMAN’ın ve KÜFR’ün ne olduğunu bilmemiz gerekiyor değil mi?! Hangi salak ortaya attı bilmiyorum,güya Trump gizli Müslümanmış.! Aynı şey,Obama için de söylenmişti...Bırakın falanın filanın gizli Müslüman olduğu,bize faydası dokunacağı gibi,deli saçması uydurmaları.. Kendimiz,adam gibi Müslüman olalım ! Çünkü,Müslüman,dünyanın en zeki,en akıllı insanıdır...Öyle olması lazımdır ! Efendimiz Aleyhisselam,’’Müslüman,aynı yılanın deliğinden iki defa sokulmaz.’’ buyurmuş... Amerika,bizi kaç defa soktu farkında mısınız ?! Hala mı,yeni Coni başkanlardan medet umacağız? Hala mı aklımız başımıza gelmeyecek ?  ’’Fazla söz hayvan yüküdür.’’ diyor bizim Yunus !  Fazla söze hacet yok,anlayan anladı,bilen biliyor ! Bu eziklikten,bu zavallılıktan,bu müstemleke ruhundan tez zamanda kurtulmak dilek ve temennisi ile !!!